hes-sivi-savun.jpg

Hes Sıvı Sabun

Hes Sıvı Sabun Hakkında Genel Bilgi

Hes sıvı sabun sizleri mikrop ve dış etkenlerden koruması, ellerinizi 12 saate kadar bakterilerden uzak tutabilmesi için özel olarak üretilmiştir. Temizleme özelliğinin yanında hiçbir zaman sevemediğiniz bir sorunu da artık ortadan kaldırdık. Ellerinizde yüzünüzde ve cildinizdeki kuruma son buluyor. Hes sıvı sabun sizlere bu konuda çok büyük bir etki sağlayacaktır. Diğer kullanılan sıvı sabunlar ile kıyaslandığında aralarındaki en büyük fark tamamen cildinizde kesin bir temizlik sağlar.

Hes Sıvı Sabun Çeşitleri

Hes sıvı sabunu günümüzün en güzel kokularının bulunduğu okyanus, manolya ve yeni bahar çeşitleri bulunmaktadır. Ellerinizi yıkadıktan sonra etrafa çok güzel kokuların yayıldığını fark edeceksiniz. Böylesi güzel kokuları sizler için hem 400 gr hem de 4 kg olan paketlerini hazırladık. Eğer sizler çok sık ellerinizi yıkıyorsanız sizler için daha uygun seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Güzel kokuları sizleri, misafirlerinizi ve çevrenizdekileri hayran bırakacaktır.

Hes Sıvı Sabun Nasıl Kullanılmalıdır

Hes sıvı sabunu kullanmadan önce ellerinizi su ile biraz ıslatmalısınız. Daha sonra sizler için özel olarak geliştirilmiş olan Hes sıvı sabun kabındaki pompasını kullanarak avcunuzun içerisine bir ölçek alınız. Daha sonrasında biraz su yardımı ile ellerinizi ovarak köpürtünüz. Bu esnada içerisindeki bileşenler sayesinde çok kısa sürede elinizde bulunan kirler ve bakteriler bir bir kaybolacaklardır. Parmaklarınızın arasını da iyice ovalamayı unutmamalısınız. Son olarak bol su ile yıkadığınızda temizlik ve güzel kokunun keyfini yaşayabilirsiniz.

Hes Sıvı Sabun Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Hes sıvı sabunu kullanırken en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi kesinlikle sıvı sabunu gözleriniz ile temas ettirmeyiniz. Sıvı sabunun gözleriniz ile temas etmesi durumunda hemen bol su ile hızlı bir şekilde yıkayınız. Eğer gözünüzde kızarıklıklar ve yanmalar artarsa hemen bir doktora gitmenizi tavsiye ederiz.

Hes Sıvı Sabun Saklama Koşulları

Hes sıvı sabunu saklarken dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz. Öncelikle her ne olursa olsun güneş ışınlarından saklamalısınız. Eğer sıvı sabun güneş ışınlarına çok fazla maruz kalır ise sıvılaşma olur ve o zaman etkisini kaybedebilir. Onun dışında kesinlikle 40 derece üzerindeki bir alanda bulundurmayınız. Sıvı sabun 40 derece üzerinde bir ısıya maruz kalmış ise hemen imha edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde size çok büyük derecede zararlar verebilir.

Hes Sıvı Sabun Özellikleri

Hes sıvı sabununu kullandıktan sonra ellerinizin, yüzünüzün ve cildinizin ne kadar yumuşak olduğunu fark edeceksiniz. Bu farklılıklar daha önce doğru el sabununu tercih etmediğinizden kaynaklanmaktadır. Cildiniz için kapalı olan gözeneklerin yenilenmesine çok büyük bir katlı sağlamaktadır. Hoş kokusu cilde zarar vermeyen bileşenleri, sizlere daha iyi bir temizlik sunar. Hes sıvı sabun çocuklarınızın gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir sıvı sabundur. Hes Sıvı Sabun alırken hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile alabilir kullanabilirsiniz. Kullandıkça Hes sıvı sabun almanın ne kadar doğru bir tercih olduğunu göreceksiniz.

 

 

HES SIVI SABUN İLE CİLDİNİZİ ŞIMARTIN. MİKROPLARI YOK EDERKEN ELLERİNİZİ KURUTMAYAN HES SIVI SABUN, ÇEVREYE YAYDIĞI HOŞ KOKUSUYLA SİZİ MUTLU EDECEKTİR.

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ!